loader

Formularz rezerwacji

Filtr antyspamowy 2 - 1 =
* pola wymagane

Atrakcyjne ceny!

Serdecznie Witamy!

Gloria Tychy jest wyjątkowym miejscem zaprojektowanym w sposób zapewniający wygodę i komfort spędzenia czasu. Dołożymy wszelkich starań, aby stał się dla Państwa drugim domem podczas podróży służbowych oraz miejscem odpoczynku i relaksu.

Zapraszamy

Naszych klientów obsługuje RADIO TAXI

 

RADIO TAXI

Przedsiębiorstwo Taksówkowe MPT Sp.J

tel. 32/201-91-91

tel.bezpłatny: 800 32 91 91

Księga gości

Dodaj wpis

Martin Moravová: 2019-05-05

Gwarantowane pożyczki pozabankowe w Republice Czeskiej.nnWitam,nAby pomóc ci zrealizować swoje projekty lub położyć kres trudnościom finansowym pomimo licznych wymagań bankowych lub odrzucenia Twojego banku, skorzystaj z gwarancji naszych prawnych i gwarantowanych usług kredytowych zgodnie z bardzo interesującymi warunkami. Twoja satysfakcja w ciągu 72 godzin jest gwarantowana. Potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się z nami, aby uzyskać dobrą obsługę i powrócić do pełnej satysfakcji.nKontakt:nE-mail: martin.moravova@gmail.comnWhatsapp: 420 704 546 731ndziękujęnZ poważaniem do usług.nnMartin Moravovánn

Anna Tomasz: 2019-03-29

Dziękujemy za miły pobyt w hotelu. Wrócimy ponownie na pewno podczas kolejnej wizyty w Tychach!

Pastor Osas Ben: 2019-03-01

Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc!nCzy w obecnej sytuacji masz kłopoty lub grozi ci kłopot?nW ten sposób dajemy ci możliwość podjęcia nowego rozwoju.nJako bogaty człowiek czuję się zobowiązany do pomocy ludziom, którzy starają się dać im szansę. Każdy zasłużył na drugą szansę, a ponieważ rząd przegrał, musi pochodzić od innych.nŻadna kwota nie jest dla nas zbyt szalona, a dojrzałość ustalamy w drodze wzajemnego porozumienia.nBez niespodzianek, bez dodatkowych kosztów, ale tylko uzgodnione kwoty i nic więcej.nNie czekaj dłużej i komentuj ten post. Proszę podać kwotę, którą chcesz pożyczyć, a my skontaktujemy się z Tobą z wszystkimi możliwościami. skontaktuj się z nami już dziś na adres pastorosasben@outlook.comnnPilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc!

Dora: 2019-01-09

Miło, sympatycznie. Czyste pokoje.

Marek: 2018-03-25

Dorota M. : 2018-01-04

Czysto i przyjemnie. Dobre miejsce na odpoczynek w podróży.
strona: 1234

Dodaj wpis

loader
Filtr antyspamowy 1 * 8 =